* *

Yanıtla

12 Yorumlar on "1. Bölüm Fragmanı"

Bildirim
avatar

Sırala:   en yeni | en eski | en çok oylanan
Esra Cengiz
Yönetici
Esra Cengiz
9 yıl 1 ay önce

süpermişş icatlar

Evren
Ziyaretçi
Evren
9 yıl 1 ay önce

Sabırsızlıkla bekliyorum

erkan
Ziyaretçi
erkan
9 yıl 1 ay önce

Bölüm videolarınıda buraya koyacak mısınız..?¿
tv de şimdi bir partinin kongresi var,en azından tekrarı izlemek için geçtim tv nin karşısına ama inşaallah kesmezler….

Murat Kızılkaya
Yönetici
9 yıl 1 ay önce

Evet bölüm videoları burada da olacak merak etmeyin! Tekrarı seçim konuşmaları sebebiyle bu akşam 22.00’ye alındı.

erkan
Ziyaretçi
erkan
9 yıl 1 ay önce

ben saat 2 deki gösterim için ha başladı ha başlayacak diye beklerken izlediğim seçim konuşması yüzünden uyuya kalmışım zaten :)))
saat 22:00 daki gösterim için nasıl mutlu oldum anlatamam….: )
(en azından uykumu aldım….:))

inşaallah uzun soluklu bir program olur bende hobi mahiyetinde ama ciddi bir şekilde takip edip kendimi geliştirmek isterim…emeği geçen herkese çok teşekkürler

erkan
Ziyaretçi
erkan
9 yıl 1 ay önce

uzun soluklu derken çok bölümlü ve olabildiğince ayrıntılı… sitede yazılı olarak çok güzel detaylarda anlatılıyor….:)

Murat Kızılkaya
Yönetici
9 yıl 1 ay önce

Elimizden geldiğince ayrıntılı anlatmaya çalışıyoruz ama vakit çok dar ve bir taraftan da herkes bir farklı işlerde çalışıyor. Biz de akşamları projeleri tamamlamaya ve hafta sonları çekim yapmaya devam ediyoruz. Biraz rahatlayınca çok daha detaylı olarak bütün çizim ve kodları paylaşmanın dışında; işin püf noktalarını ve dikkat edilmesi gereken, bizim de yaşadığımız ve üstesinden geldiğimiz problemleri anlatarak sizlerle tecrübelerimizi paylaşmak istiyoruz. Güzel yorumunuz ve bizleri takip ettiğiniz için de ayrıca çok mutlu olduk 🙂

Serkan Yılmaz
Ziyaretçi
9 yıl 1 ay önce

Çok güzel bir icat ve bölüm olmuş. Emeği geçen Önce Metin Hocama, Murat Bey’e, Fatih Bey’e ve Özkan Bey’e çok Teşekkür ederim. Burada yayınlanan bölüm tamamı mı yoksa tamamı akşam yayınlanacak olan tekrarında mı? Herşey için sizlere çok teşekkür ederim.

SAYGILARIMLA…

Murat Kızılkaya
Yönetici
9 yıl 1 ay önce

Çok teşekkürler güzel yorumunuz için, akşam burada bölümün tamamı yayınlanıyor olacak her zaman, tabi ki televizyondaki ilk yayınının ardından.

Serkan Yılmaz
Ziyaretçi
9 yıl 1 ay önce

O zaman dört gözle bölümün devamını bekliyor olacağım 🙂 Ayrıca bilgilendirme için çok Teşekkür Ederim Murat Bey. Saygı ve Sevgilerimle…

mustafa guven
Ziyaretçi
9 yıl 1 ay önce

abi hepinizin ellerine sağlık, herşey cok olumlu, sadece gelişim amaçlı bir onerim olacak, yaptıklarınız cok kıymetli, fakat bunları biraz daha detaylandırmalısınız. belki televizyonculuk konseptinden dolayı bazi seyleri istediginiz gibi anlatamiyor olabilirsiniz. demek istedigim yazılımla alakalı surada sunu dusunduk, soyle bir sıkıntıyla karşılaştık veya mekaniksel soyle bir problem oldu. yani bize ilham verecek, düşünce yapımızı değiştirecek seyler. hepiniz ustasınız. bizler ciragiz. sizlerden birsey ogrenmemize imkan tanırsanız ne mutlu bize.

Murat Kızılkaya
Yönetici
9 yıl 1 ay önce

Aslında sitedeki postlarla biraz bilgilendirme yapmaya çalışıyoruz, çünkü program çok kısıtlı zamanda zor anlatılır projeler içeriyor. İcatların Hikayesi başlığı altında programda gösterilen bütün projelerin detayları anlatılıyor. Dediğiniz gibi bir anlatımı ancak internette yapabiliyoruz. Kaldı ki orası da sizin yorumlarınız ve geri dönüşlerinizle gelişecek, bir taraftan da program çekimleri tamamlanıp daha çok vakit bulduğumuzda projelerin tam olarak detayına inebilecek zamanı da yaratabileceğiz. Takipte kalın!

wpDiscuz